Tablica magnetyczna idealna do pisania i zawieszania kartek

Tablica magnetyczna jest przydatnym akcesorium, które cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten produkt jest szeroko wykorzystywany w lokalach biurowych, domach, szkołach oraz klubach młodzieżowych i dziecięcych. Na tablicy z łatwością można zapisać ważne informacje, wydarzenia, terminy spotkań u lekarzy. Powierzchnia tego akcesorium jest wykonana najczęściej ze stali lakierowanej. Można na niej pisać markerami suchościeralnymi. Ponadto, można na niej zawieszać karteczki na magnesach. Ma ona wszechstronne zastosowanie.

Tablice magnetyczne odpowiednie do zastosowań biurowych

Tablica magnetyczna na ścianę jest produktem odpornym na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Przeznaczona jest ona do częstego i intensywnego pisania oraz do zastosowań biurowych. Można ją wykorzystywać również w szkole, na przykład podczas ćwiczenia nauki liczenia, pisania poprawnych zdań.

Wyposażona jest ona w funkcjonalną półkę, na której można umieścić przybory, pisaki, markery oraz karteczki i gąbki do ścierania napisów. Opcjonalnie na tablicach magnetycznych na ścianę można przywiesić zdjęcia rodziny i przyjaciół. Z pewnością takie akcesorium doskonale się wkomponuje w każdą aranżację.

Tablice niezastąpione w szkołach i na uniwersytetach

Tablice magnetyczne https://biurwa.pl/tablice-magnetyczne-i-suchoscieralne charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Mają one białą kolorystykę, na której doskonale widać czarne markery. Te pomocne akcesoria przydają się między innymi w:

  • przedszkolach,
  • szkołach średnich,
  • uniwersytetach,
  • lokalach biurowych,
  • domach.