Praktyczne wiytowniki obrotowe

Praktyczne wiytowniki obrotowe

Wizytówka to niewielka karteczka zawierająca dane osoby z którą potrzebujemy się skontaktować. Nieodpowiednio przechowywana może ulec zniszczeniu, poplamieniu, a nawet zagubieniu. W związku z tym warto zakupić wysokiej jakości wizytownik, który to pozwoli na przechowywanie wszystkich wizytówek w należytym stanie oraz porządku.

Wizytownik, a szybki kontakt z wybranymi osobami

W dzisiejszych każdy biznesmen powinien posiadać praktyczny i funkcjonalny wizytownik, który to pozwoli mu na szybki kontakt z wybranymi partnerami biznesowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom poszczególnych klientów sklepy z akcesoriami biurowymi oferują szeroką ofertę wysokiej jakości wizytowników. Wśród wielu modeli wymienić modele metalowe, aluminiowe, skórzane, a nawet plastikowe.

Praktyczny i funkcjonalny wizytownik ksiażkowy i obrotowy

Wszystkie często używane wizytówki powinny być usystematyzowane w podręcznym wizytowniku. Niezwykle praktyczne w użytkowaniu są wizytowniki obrotowe, a zwłaszcza alfabetyczne, które można pięknie wyeksponować na biurku. Ciekawą alternatywą dla tego typu produktów są wizytowniki książkowe, które to można przechowywać w wybraej szafce czy szufladzie w biurze.

Każdy wizytownik obrotowy o standardowym formacie 100 x 55mm potrafi pomieścić do 400 wizytówek. Pozwala on na szybkie odnajdywanie potrzebnych informacji, dzięki posiadaniu alfabetycznych przekładek, które wraz koszulkami są umieszczone na obrotowej osi. Z kolei jego metalowa podstawka jest wyposażona w antypoślizgowe stopki, co zapobiega przesuwaniu się wizytownika.

Dzięki tym niezwykle praktycznym i funkcjonalnym akcesoriom utrzymanie porządku w biurze będzie znacznie łatwiejsze.