Rodzaje klei w sztyfcie

Klej w sztyfcie jest pomocnym gadżetem biurowym, przydaję się on zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Są różne rodzaje, najczęściej kleje są stosowane do połączenia jakichś kartek lub po prostu do sklejenia czegokolwiek. Kleje występują w wielu barwach, zazwyczaj są one w białych, jednak możemy spotkać się z kolorowymi. Nie pozostawiają śladów na kartce, nie brudzą oraz są dość długo trwałe. Kleje w sztyfcie są o wiele tańsze niż te na taśmie lub w aerozolu.

Mimo tego kleje są dobrej jakości i można normalnie nimi kleić. Kleje niepermanentne nie brudzą one rąk, są one w różnych rodzajach, sztyfcie, płynie lub można kupić nawet w piasku. Możemy go wsadzić praktycznie wszędzie. Najczęściej, jednak wybierane są te w tubce. Klej na taśmę jest coraz bardziej wybierany, dzięki dobrej jakości złączenia materiałów. Nie brudzi on rąk, a do tego można kupić go w różnych wielkościach. Klej w aerozolu jest zazwyczaj używany do klejenia większych powierzchni lub powierzchni, które mają różne kształty. Z racji, że są one najlepszej jakości, mogą się sprawdzić, również do klejenia tkanin, folii metalowych, papiery czy kartonu.

Zastosowanie klei

Klej powinno nakładać się równomiernie oraz gładko, zazwyczaj kleje posiadają wygodne aplikatory, więc nie będzie problemu z nałożeniem. Większość kleju, została wyprodukowana z zakrętką, aby klej nie wysechł, a jego trwałość zapewni nam klejenie jeszcze przez długi okres. Klej w sztyfcie https://biurwa.pl/kleje-w-sztyfcie sprawdzi się do papieru, kartonów oraz do klejenia zdjęć. Jest on łatwy do rozprowadzenia na kartce ani nie wydziela żadnego zapachu.